You are protected by SSL Certificate.
Products by company
Cedar nuts 1pound
Special: Buy 3 Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 10% and get 1 FREE!
Siberian Cedar Nut Oil - 100g
Siberian Cedar Nut Oil - 250g
Siberian Pumpkin Seed Oil - 250g
Siberian Cedar Nut Oil with Sea Buckthorn Berry Oil Extract
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 5%
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 10%
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 20%
Pine Power - Cedar Nut Flakes 500g
Cedar Nut Powder 500g
Cedar spoons
Circle Pendant
Oval Pendant
Cedar Pendant with bark
Cedar Root Pendant
Cedar Amulet - Eternal Love
Cedar Amulet - Soulmates
Cedar Amulet - Yin and Yang
Cedar Amulet - Flower of Sun with listvenite (uncolored)
Cedar Amulet - Flower of Sun with listvenite
Larch Pendant - square
Larch Pendant - round
Larch Pendant - tear
Larch Pendant - heart
Larch Pendant - romb
Larch Pendant - triangle
Cedar Wood Panel - Yin and Yang
Cedar Wood Panel - Soulmates
Cedar Pillow
Ringing Cedars poster
Essence wood 10g
Essence needle 10g
Essence resin 10g
Essence fir 10g
Essence wood 25g
Essence needle 25g
Essence cone 25g
Essence wood 50g
Essence needle 50g
Essence cone 50g
Larch resin
Cedar resin
Resin of Siberian Cedar with Sea Buckthorn Berry
Resin of Siberian Cedar with Cranberry
Resin of Siberian Larch with Propolis
Resin of Siberian Cedar with Bilberry
Resin of Siberian Larch with Mint
Search by category
ANTI-COUNTERFEIT
REQUEST CALLBACK
SEND US A LETTER
FREE CATALOG
Search
Newsletter
Enter your email to signup for our newsletter

Visit our Newsletter page
 

PROMOTIONS:

- Buy for amount of $80.00 and get "Bright Tidings" DVD FREE! "Bright Tidings" is a movie about Kin's School of Prof. Mikhail Petrovich Shchetinin, which was described by Anastasia as an example of the school of the future.
(Please note, this gift is not combined with pillow promotion.)

- Only for a limited time buy Sea Buckthorn Oil with 20% off regular price!

- Only for a limited time buy Cedar Nut Flakes with 25% off regular price!

- Great Promotional Deal on Cedar Pillows:

If you have already bought a Cedar Pillow from us before and are thinking to buy another one, you can buy another pillow for half price!

If you are the first time buyer of the Cedar Pillow we offer you a deal to buy pillow and get 2nd for half price!

Simply call to our main office (USA - 1-877-862-3327, Canada - 1-888-994-6495, EU - +44-(0)-203-514-1788) during business hours (Mon.-Fri. 10am-6pm EST) and our representatives will place an order for you and apply 50% discount for the pillow.    ALL PRICES IN USD!
  • Free shipping after $147!! (For products only, Domestic)


Please navigate to any existing item by selecting an item on the left-hand navigation menu.

  • 100% natural, Wild harvested, No preservatives, No artificial ingreedients, No GMO.
  • New products: Essential Oils of Siberian Cedar, 100% natural Chewing Gum of Cedar and Larch Resin


HER TOHUM İÇİNDE EVRENSEL BİLGİYİ BARINDIRIR

Sibiryalı bir işadamı olan Vladimir Megre, 1994 yılında Sibirya'nın tayga ormanlarına doğru ticari bir geziye çıktığında tanıştığı yaşlı bir adam ona "Çınlayan Sedir" ağaçlarıyla ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi.

Ama yaşlı adamın torunu olan Anastasya ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olacağını nereden bilebilirdi ki.

Sibiryalı Şaman Anastasya'dan öğrendikleriyle çok derin bir dönüşüm yaşayan Megre, tüm ticari planlarını bir yana bırakarak Anastasya'ya verdiği sözü tuttu, Anastasya'nın cömertçe paylaştığı iç görüleri paylaşmak üzere kitaplar yazmaya başladı; daha önce tek bir yazı ya da şiir yazmamasına rağmen.

Bundan sonra olanları Vladimir Megre asla hayal edemezdi. Kitap milyonlarca insana büyük heyecan ve ilham verdi. Hiçbir reklamı yapılmayan Çınlayan Sedir kitapları serisi, kitabı daha bitirmeden bile eşlerine dostlarına alanlar ve kitabı okuyanların çevresindeki insanlara hararetle önermesiyle bir fenomene dönüştü.

Hayatımızın HER boyutunda yaşadığımız ve düşündüğümüz konuları içerdiği için kitabı bir kategoriye koymak mümkün değil. Sağlıklı hamile kalmak ve doğumun öneminden çocuk yetiştirmeye, bireysel ve sosyal sorunların çözümünden bahçıvanlığa, düşüncenin nasıl yarattığından insan hayatının anlamına, megalitik (tarih öncesi çağlara ait) bilimden insanlığın gizlenmiş olan şok edici gerçek tarihine, cinsellikten dine yayılan konuları kapsayan bilgiler her birimizin içinde var olan sınırsız potansiyeli keşfetmemizi sağlıyor.

Bu zihin açıcı ve insanı derinden sarsan kitaplar, elinizden bırakamadığınız sürükleyici bir roman gibi keyifle ve kolaylıkla okunuyor... bir belgesel yapıtın gerçekliğine sahip... ve derin iç görüleri içeriyor.

Bu kitap daha önce okuduğunuz HİÇBİR kitaba benzemiyor.

Okuduktan sonra aynı şeyi siz de başkalarına söyleyeceksiniz...


kolyeyı bugun topraga basıp taktım,farklı bısey hıssetmedım.gercek oldugunu anlayabılırım

Ayşegül DUMAN, Tarih: 25 Eylül 2008, Perşembe


bu kitabın turkiyede ilgi çekecegini umuyodum...şu an kitabı okuyorum ,tek kelime ile mukkemel.

mariana kemertaş, Tarih: 02 Ağustos 2008, Cumartesi


şuanda çınlayan sedir ağacı taşıyorum ve anastasya okuduktan sonra çok değişiklik oldu son derece güzel bir kitap ve herkaze tavsiye ederim

melih ecer, Tarih: 22 Temmuz 2008, Salı


Şu anda boynumda çınlayan sedir ağacını aklımda ise Anastasyanın bende uyandırdığı soruları taşıyorum.

İlk aklıma gelen sorular Anastasya gerçekten varmı ? Böyle bir insan olabilir mi ? İnsan formunda böyle bir enerji var olabilir mi ?

Sonra farkettim ki aslında bu soruların cevaplarının bir önemi yok.Yani Anastasya var olsada olmasada önemli olan Anastasyanın Vlademir üzerinden bize anlattığı harkulade bakış açısı,bilgelik ve sevgi.

Hayata dair,kadın erkek ilişkilerine dair,sezgisel olarak seçtiğim ve seçmediklerime dair bu kitapda çok şey buldum.Serinin geri kalanınıda heyecanla bekliyorum.

Kendinize bir çılgınlık yapın bence,kitabı okumak için kendinize bir şans tanıyın :)

Barış Bilen VURAL,


Kitabi okumaya basladigimda, tanidik birseylerin tadini alir gibi oldum..Fantastik Kurgu, diye düsünmeye basladim..Biraz daha ilerleyince okudugum kitaplardan ve seyrettigim filmlerden cagrisimlar yapmaya basladi..Kadim Gücler,karanlik gücler,kelimeleri bana cokca "Yüzüklerin Efendisi"Kitaplarini ve filmlerini hatirlatti.....Birde,Ursula K.LeGuin'in "Yerdeniz,Yerdeniz Büyücüsü,Atuan Mezarlari,En Uzak Sahil,Tehanu"kitaplarini.. Nell,Yesil Yol,Ates,Ayi,At üfleyicisi,Tilki ve Kiz, v.s.Filmlerini de.... Tohumlarin bilgeligini ve iyilestirici gücünü okurken,kesinlikle ,tüm varligimla ve bilgimle inandim.. Kitaptan, beni cogaltan ve zenginlestiren bilgiler aldim ama,bir o kadarda soru olustu.. Benim dünyama yeni birseyler kattigi icin "Anastasya"ya TESEKKÜRLER! Yayinladigi icin,Kuraldisi'na da TESEKKÜRLER!

aynur turan, Tarih: 13 Temmuz 2008, Pazar


Merhaba. Anastasya ile ilgili bir yorum yazisi yollamistim.Yayinlanmadi. Acaba neden?
Sevgiler

Kuraldışı: Üyelerimizin tüm yorumları yayınlanmaktadır, teknik bir nedenden dolayı yorumunuz bize ulaşmamış, tekrar yazmanızı rica ediyoruz. Teşekkür ederiz.

aynur turan, Tarih: 09 Temmuz 2008, Çarşamba


Sevgili Nil ve Saim ışık yayan bütününüze hayranım ve varlığınıza şükran duyuyorum. Gelişim, oluşum, deneyimleyişim yolculuğumda Kural Dışının kitapları ile besleniyorum. Anastasya'nın doğayla doğal uyumu ve yaşam hakkında anlattıklarını okuduğum sayfaları beni içine almaya başladı.
500 yıllık bi ağacın, kozmik enerjiyi emmiş ve yaymayı bekleyen bir ağacın parçasını yüreğimin üstünde taşımak harika bir duygu. Daha kolyeyi ilk taktığımda bir ürperti hissettim ve hediye ettiğim de, aynı ürpertiyi takar takmaz hissetti. Cildim ve saçımda canlılık oluştuğunu gözlemliyorum ve içsel olarak dingin hissediyorum. Tamamlanma sürecindeyken tam da bu sırada sedir ağacı kolyesi ve kitapla tanışmam harika bir 'tesadüf':)
500 yıl topraktan, sudan, havadan beslenen çınlayan sedir ağacı ömrünü doldurduğunda, içinde birikeni bizlere sunuyor. Ne güzel bir varlık:) Artık daha net biliyorum: Sevgili Nil ve Saim Kural Dışındaki her yayın sizin o harika birikiminizden geçerek, bizlere-bütüne dokunacaksa yayımlanıyor. Tek tek itinayla araştırılıp, seçilip özenle bizlere sunuluyor. Anastasya gibi.
Ne iyi etmiş de olmuşsunuz:)

Bade, Tarih: 09 Temmuz 2008, Çarşamba


hiç bekledigim gibi degildi.tamamen fantezi ürünü bir kitap.manken gibi yarı çıplak genç kız ormanda yaşar... bana kattıkları oldu tabi

meral demirbas, Tarih: 08 Temmuz 2008, Salı


Sevgili İdolüm Nil Gün,
Anastasya'yı bir solukta bitirdim, benim paylaşmak istediğim, kitap zaten çok güzeldi, ona bir diyeceğim yok, ancak kitapla hediye gelen kolyeyi taktıktan çok kısa bir süre sonra, aynada kendime bakıyordum, tam boğaz çakramda bir enerjinin hemde dışarıdan görülecek şekilde dalgalanmalar olduğunu gördüm, o sırada hatta kendimi kötü hissettim, ancak sonrasındaki duygu mükemmel bir şeydi, bir rahatlama hissi, daha sonrasında ise, sanki yıllardır biriktirdiğim ifade edemediğim tüm duygular ortaya çıktı ve yaklaşık 20 gündür bu bastırmış olduğum duygularımı izliyorum, yıllardır kendimi ( farkındalığım olmadan önce ) diğer canlılardan ayrı olduğumu düşünüyordum.Ancak bu sedir ağacı ile anlamlandıramadığım bir etkileşim yaşıyorum, bunu hayatıma çektiğim için önce kendime ve sonra tabiiki sana TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Seni seviyorum, şu anda da İÇİMİZDEKİ ŞAMAN isimli kitabını okuyorum, bu kadar güzel yazmak zorundamısın Nil Gün :-))
eline sağlık mükemmel kitaplarından bir tanesi

Hayat Taş, Tarih: 04 Temmuz 2008, Cuma


Bu kitabın okurlarda oluşturduğu ilk soru şu: ''Acaba Anastasya gerçek bir karekter mi, yoksa kurgu bir karekter mi ?'' Bence bunun hiç bir önemi yok... Çünkü kitapta paylaşılan bilgiler, bu soruyu önemsiz kılacak kadar değerli ve ilginç. derin bir bakış açısı sunuyor bizlere. İnsan-doğa bağlantısını çok saf bir dille anlatmış, anlamama şansımız yok. Bence üzerinde asıl düşünülmesi gereken soru şu: ''Acaba kendi özdoğamızdan ne kadar uzaklaştık ki, bir sürü alerji ile savaşır olduk ?'' Düşünsenize, artık bebekler alerji ile doğuyor (polen alerjisi, çimen alerjisi,...) Ayrıca tohum'un tükürük vasıtası ile insan bedensel bilgilerini kayda alması bence akla çok yatkın, nitekin bir sürü şifacı, tükürük sayesinde hastalık teşhisi koyabiliyor. Peki o zaman bu mekanızma niye tersten de aynı verimlilikle işlemesin ki ? Kısacası, yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsak, o zaman yeniliklere de açık olmalıyız.

dilek taşçılar, Tarih: 17 Haziran 2008, Salı


Kitabı çok sevdim. Kolyemi taktım. İçimde uyanan büyük bir ümitle ve şevkle takıyorum kolyemi. Bende var olanı kendim ortaya çıkartıp geliştiremediğim ortada. Ümitle yeni kitapları bekliyorum. Çok merak ediyorum. Onlarıda yayınlayacak mısınız? Saygılarımla

beril sönmez, Tarih: 16 Haziran 2008, Pazartesi


anastasya gecek olamaz,,buna ınanmıyorum.anastasya adı konmus,boyle bırsey var olabılır ama NE_?Insan ve kadın oldugunu cok sıklıkla belırtıyor,kendısının de kadınlık duygularının oldugunu,ama bı ormanda ot yıyerek yasamak....bılmıyorum,....!!aralıklı olarak 5 saatte bıttı,surukleyıcı...ve cok ılgınc,,serının devamını kesınlıkle okumak ıstıyorum.

S.Rabia, Tarih: 15 Haziran 2008, PazarS.Rabia Tarih: 15 Haziran 2008, Pazar


Special Promotions
Quantity Discounts
 

 

 


Code #131S


Related Items:
This site is protected with SSL Certificate 128 bit encryption for info on SECURITY and our Privacy Policy CLICK HERE
Immediate Assistance: USA: 1-877-862-3327 ENG: 0-870-068-9694 CAN: 1-888-994-6495
For other countries and other ways to contact us CLICK HERE

GO BACK COPYRIGHT © 2003-2011 www.RingingCedarsofRussia.com GO TO TOP
HOME / STORE / INFO / DISTRIBUTORS / WHOLESALE / FORUM / CONTACTS / TRACK & CONFIRM / LINKS / PROJECTS

Story of publication / Newsletter / Catalog / Anti-counterfeit / Products / FAQ / Recipes / Reviews / News / Events / Resources


Ringing Cedars of Russia
Barda Olga
Chervatuk Kins Domain
Kins School
Yamuna


Books in English
Book 2 in English - Ringing Cedars of Russia
Book 3 in English - The Space of Love
Book 4 in English - Co-creation
Cedar products
PREORDER: Shelled Cedar Nuts 1 pound
Special: Buy 3 Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 10% and get one FREE!
Siberian Cedar Nut Oil - 100ml
Siberian Cedar Nut Oil - 250ml
Siberian Pumpkin Seed Oil - 250ml
20% OFF! Sea Buckthorn Oil with Siberian Cedar (Pine) Nut Oil
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 5%
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 10%
Cedar Nut Oil enriched with Cedar Resin - 20%
Pine Power - Cedar Nut Flakes 500g
Cedar Nut Powder 500g
Cedar Spoons Set, Wood Souvenirs
Cedar Wood Pendant - circle
Cedar Wood Pendant - oval
Cedar Wood Pendant - with bark, traditional medicine
Cedar Root Pendant
Cedar Wood Amulet - Eternal Love
Cedar Wood Amulet - Soulmates
Cedar Wood Amulet - Yin and Yang
Cedar Wood Amulet - Flower of Sun with listvenite (uncolored)
Cedar Wood Amulet - Flower of Sun with listvenite
Larch Wood Pendant - square
Larch Wood Pendant - round
Larch Wood Pendant - tear
Larch Wood Pendant - heart
Larch Wood Pendant - romb
Larch Wood Pendant - triangle
Cedar Wood Panel - Yin and Yang
Cedar Wood Panel - Soulmates
Cedar Pillow, Healthy Sleep
Ringing Cedars of Russia Poster
Essential Oil Cedar Wood 10g.
Essential Oil Cedar Needle 10g.
Essential Oil - Cedar Resin 10g.
Essential Oil - Siberian Fir 10g.
Essential Oil Cedar Wood 25g.
Essential Oil Cedar Needle 25g.
Essential Oil Cedar Cone 25g.
Cedar Wood Essential Oil 50g.
Cedar Needle Essential 50g.
50%OFF! Cedar Cone Essential Oil 50g.
Larch Resin
Cedar Resin (Pine Resin)
Cedar Resin (Pine Resin) with Sea Buckthorn Berry
Cedar Resin (Pine Resin) with Cranberry
Larch Resin with Propolis
Cedar Resin (Pine Resin) with Bilberry
Larch Resin with Mint
Books in Russian
Book 1 in Russian (soft cover) - Anastasia
Book 1 in Russian (hard cover) - Anastasia
Book 2 in Russian (soft cover) - The Ringing Cedars of Russia
Book 2 in Russian (hard cover) - The Ringing Cedars of Russia
Book 3 in Russian (soft cover) - Space of Love
Book 3 in Russian (hard cover) - Space of Love
Book 4 in Russian (hard cover) - Co-creation
Book 5 in Russian (soft cover) - Who are we?
Book 5 in Russian (hard cover) - Who are we?
Book 6 in Russian (soft cover) - The book of Kin
Book 6 in Russian (hard cover) - The book of Kin
Book 7 in Russian (hard cover) - The Energy of Life
Book 8 part 1 in Russian (soft cover) - The New Civilisation
Book 8 part 1 in Russian (hard cover) - The New Civilisation
Book 8 part 2 in Russian (soft cover) - Rites of Love
Related Books in Russian
Almanac 3 (in Russian)
Almanac 4 (in Russian)
Almanac 6 (in Russian)
Books in german
Book 1 in German (Anastasia)
Book 1 in German (Anastasia) softcover/taschenbuch
Book 2 in German (Die klingenden Zedern Russlands)
Book 2 in German (Die klingenden Zedern Russlands) softcover/taschenbuch
Book 3 in German (Raum der Liebe)
Book 4 in German (Schopfung)
Book 5 in German (Wer sind wir?)
Book 6 in German (Das Wissen der Ahnen)
Book 7 in German (die Energie des Lebens)
Book 8 part 1 in German (Neue Zivilisazion)
Books in Romanian
Book 1 in Romanian
Books in Croatian
Book 1 in Croatian
Book 2 in Croatian
Book 3 in Croatian
Book 4 in Croatian
Book 5 in Croatian
Book 6 in Croatian
Books in Czech
Book 1 in Czech
Book 2 in Czech
Book 3 in Czech
Book 4 in Czech
Book 5 in Czech
Book 6 in Czech
Book 7 in Czech
Book 8 part 1 in Czech
Book 8 part 2 in Czech
Related Books in Russian
Cedar Nut Oil - Book (in Russian)
The Cedar - Book (in Russian)
Books in Turkish
Book 1 in Turkish (soft cover) - Anastasya
Book 2 in Turkish (soft cover) - Ringing Cedars of Russia.
Video
Bright Tidings
Audio
Tenderness
Open your heart to hapiness
Find me my love
Birch bread bins
Wicker Birch Bin. With hinges
Birch bin
Painted Birch Jar - Rowan
Birch Jar - natural
Birch Jar - Painted
Painted Birch Jar - Rowan Round
Birch tuyes
Birch Tuyes - Honey
Birch Tuyes - Tea
Birch Tuyes - Salt
Birch Tuyes - Sugar
Birch Tuyes - Set
Other birch products
Birch Bag
Birch Painting - Round
Birch Painting - Round 2
Birch Painting - Oval
Birch Painting - Oval 2
Other cedar products
Cedar Wood Kitchen Set
Space of Love
Space of Love Magazine - Issue 1
Space of Love Magazine - Issue 2
Space of Love Magazine - Issue 3
Space of Love Magazine - Issue 4
Space of Love Magazine - Issue 6
Video
Rodnoe - Film 1
Rodnoe - Film 2
Slavnoye

TERMS AND CONDITIONS
Hosted by Shinjiru.com